
Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu podpisał umowę o powierzenie grantu Nr U-29934/2026/00/2304/2026/181 do wniosku o powierzenie grantu nr W-29934 w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0007/24 pod nazwą „Wsparcie infrastrukturalne Centrów Zdrowia Psychicznego dla dorosłych oraz ośrodków/zespołów środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej (I poziom referencyjny)”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
Tytuł Projektu: „Wsparcie działań diagnostyczno-terapeutycznych Centrum Zdrowia Psychicznego dla dorosłych w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu”
Wnioskowana kwota grantu (zgodna z Harmonogramem Realizacji Przedsięwzięcia): 405 483,71 zł



