Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

Lech Cylkowski zakończył pracę w Oddziale Ginekologiczno - Położniczym

Pan Doktor Lech Cylkowski – Ordynator Oddziału Ginekologiczno – Położniczego postanowił z dniem 30 czerwca 2014 r. zakończyć aktywną pracę w Oddziale.

Dyplom lekarza medycyny otrzymał w 1975 roku. W tymże roku podjął pracę w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, aktualnie Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu. II stopień specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii uzyskał w roku 1981. W międzyczasie pracował na stanowiskach od stażysty do starszego asystenta. Od 1989 roku, w wyniku wygranego konkursu objął obowiązki Ordynatora Oddziału Ginekologiczno – Położniczego. Wygrywając kolejne konkursy obowiązki te pełnił do dnia 30 czerwca 2014 r.

pol1

W okresie zatrudnienia dał się poznać jako wspaniały lekarz, organizator i człowiek. Doktor Lech Cylkowski posiada duże doświadczenie zawodowe. Jest osobą komunikatywną, o dużej kulturze osobistej i niezaprzeczalnym humanitaryzmie, życzliwy i oddany pacjentkom, taktowny w stosunku do przełożonych i współpracowników.

Jako Ordynator posiadał szczególne umiejętności współpracy i współżycia w zespole. Przez lata szkolił młodych lekarzy i wprowadzał ich w świat specjalistycznej medycyny. Otwarty na zmiany w ochronie zdrowia, konstruktywnie uczestniczył w zmianach dokonywanych w Szpitalu Miejskim. Przez lata pracy w Szpitalu wypracował wraz z zespołem, którym kierował dobrą markę dla Oddziału, cechującego się wysokim poziomem świadczonych usług oraz stałą chęcią dostosowywania się do potrzeb zdrowotnych hospitalizowanych pacjentek. Wnosił swoje pomysły, wpływając na poprawę sytuacji w ochronie zdrowia i nie bał się nowych wyzwań. Od 16 sierpnia 2008 r. do 31 sierpnia 2012 r. był Zastępcą Dyrektora ds. Lecznictwa.

W styczniu 2010 roku Doktor Lech Cylkowski za swą pracę i osiągnięcia otrzymał Nagrodę Prezydenta Elbląga za 2009 rok w kategorii: "Służba zdrowia i opieka społeczna".

Oceniany przez podwładnych i przełożonych bardzo wysoko jako profesjonalista i człowiek przez duże „C”.

pol2

Pacjentki chcące korzystać z profesjonalizmu Doktora Lecha Cylkowskiego informujemy, że od lipca b.r. będzie przyjmował w Poradni Ginekologiczno – Położniczej przy ul. Myliusa 20.

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
ul. J.A Komeńskiego 35 82-300 Elbląg, sekretariat (055) 2304 197, fax (055) 2304 150, e-mail sekretariat@szpitalmiejski.elblag.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.