Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

Podpisano umowę na budowę bloku operacyjnego

Przedmiot projektu pn. „Podniesienie jakości i kompleksowości leczenia poprzez konsolidację usług zdrowotnych w zakresie lecznictwa zachowawczego i zabiegowego
w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu”

Oś priorytetowa 9.  Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych
Działanie 9.1  Infrastruktura ochrony zdrowia
Poddziałanie 9.1.2 Infrastruktura ochrony zdrowia w miejskim obszarze funkcjonalnym Elbląga współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

W dniu dzisiejszym, tj. 20 listopada 2020 r., w siedzibie Urzędu Miasta w Elblągu, w obecności Prezydenta Miasta Pana Witolda Wróblewskiego, Dyrektor Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu lek. Mirosław Gorbaczewski podpisał wraz z Prezesem Zarządu Firmy KAMARO, Panem Tomaszem Tomanikiem, umowę na budowę bloku operacyjnego i centralnej sterylizatorni w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Podniesienie jakości i kompleksowości leczenia poprzez konsolidację  usług zdrowotnych w zakresie lecznictwa zachowawczego i zabiegowego w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II  w Elblągu”. W spotkaniu uczestniczył także Kierownik Kontraktu (KAMARO), Pan Bartosz Ożarowski.

Już za kilka dni, po otrzymaniu od Wykonawcy harmonogramu prac, na terenie Szpitala Miejskiego ruszy budowa bloku operacyjnego i centralnej sterylizatorni.

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
ul. J.A Komeńskiego 35 82-300 Elbląg, sekretariat (055) 2304 197, fax (055) 2304 150, e-mail sekretariat@szpitalmiejski.elblag.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.