Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

In memoriam

OSTATNIE POŻEGNANIE MAŁGORZATY SIWEK

20.07.2018 r.

Dzisiaj 20 lipca 2018 roku na Cmentarzu Komunalnym w Starym Polu odbyła się uroczystość pogrzebowa poprzedzona Mszą Świętą naszej koleżanki, pielęgniarki oddziałowej oddziału rehabilitacyjnego z pododdziałem rehabilitacji neurologicznej MAŁGORZATY SIWEK.

Krótki wspomnienie o Małgosi:

Jej odejście jest wielkim ciosem dla nas wszystkich. Małgosia odeszła cicho, w nocy, bez słów pożegnania. Była wspaniałą i piękną kobietą, matką, żoną i pielęgniarką.

Małgosia wyróżniała się swoim niespotykanym poczuciem obowiązku, pracowitością i wyjątkową wrażliwością. W zawodzie pielęgniarki Gosia przepracowała 25 lat.

Małgosia żyła dla innych, zawsze wyciągała swoją pomocną dłoń, zawsze można było liczyć na jej wsparcie i bezinteresowność.

Była człowiekiem upartym i wytrwałym, dlatego nie poddawała się nigdy, nie zakładała niepowodzenia i nie mówiła, że nie podoła. Z ogromnym zapałem angażowała się w pracę zespołów zadaniowych funkcjonujących w szpitalu jak: zespół ds. oceny dokumentacji, przewodniczyła zespołowi ds. leczenia i pielęgnacji odleżyn. W jej pracy zawodowej jakość miała wymiar etyczny.   Uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa, ukończyła studia podyplomowe zarządzanie palcówką zdrowia oraz liczne kursy dokształcające i specjalistyczne, podjęła naukę na specjalizacji zawodowej z pielęgniarstwa internistycznego, ale choroba uniemożliwiła jej kontynuację nauki.

Była znana ze swojej życzliwości i dobrego serca. Gdy ktoś potrzebował pomocy lub dobrej rady, nigdy nie odmawiała. Dla wielu osób była przykładem dobrego człowieka, dla nas była przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Tyle rzeczy mogła jeszcze zrobić i osiągnąć.  W tak trudnych chwilach ukojenie daje nam jedynie świadomość, że być może kiedyś spotkamy się ponownie.

Małgosi w ostatnich dniach oprócz rodziny towarzyszyły pielęgniarki-koleżanki ze szpitala, w którym pracowała. A Gosia jak nikt inny, zawsze powtarzała jak bardzo ceni sobie pracę. Praca w zawodzie pielęgniarki była dla niej ogromnie ważna, stanowiła wartość jej życia.

Pamięć o Tobie Małgosiu, naszej koleżance, pozostanie żywa i na zawsze w naszych sercach i modlitwie. Odeszłaś tak niespodziewanie. Wypełnienie pustki, którą po sobie zostawiłaś wydaje się wręcz niemożliwe. Na zawsze będziesz w naszych sercach i pamięci. Wiemy, że jesteś teraz w lepszym miejscu i mamy nadzieję, że będziesz tam spokojna i szczęśliwa.

W imieniu Dyrekcji i personelu Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu składamy wyrazy współczucia rodzinie i łączymy się Wami w tym ogromnym bólu.

Małgosia pozostanie na zawsze w naszej pamięci i wspomnieniach.

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
ul. J.A Komeńskiego 35 82-300 Elbląg, sekretariat (055) 2304 197, fax (055) 2304 150, e-mail sekretariat@szpitalmiejski.elblag.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.