Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu

Szpital Miejski otrzymał w darze karetkę

Szpital Miejski św. Jana Pawła II otrzymał w darowiźnie pojazd typu AMBULANS, samochód sanitarny do transportu chorych. Darczyńcą karetki jest firma Leier Polska S.A. z siedzibą w Woli Rzędziawskiej 155A. Wartość darowizny to 60 tys. zł.

Oficjalne przekazanie pojazdu do użytku nastąpiło 3 kwietnia 2017 r. w obecności Przedstawicieli firmy Leyer Polska S.A.: V-ce Prezesa Zarządu Mirosława Rogaczewskiego i prokurenta Wilhelma Hipsag oraz przedstawicieli miasta i szpitala: Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, Dyrektora Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu Mirosława Gorbaczewskiego.

BARDZO DZIĘKUJEMY DARCZYŃCOM.

To cenny dar dla Szpitala, ponieważ każdego dnia wykonywanych jest tu od kilku do kilkunastu transportów, a oprócz tego specjalistyczne przewozy do Gdańska, jak i wyjazdy po krew do Olsztyna, czy przewozy pacjentów do innych ościennych miejscowości. Ambulans w istotny sposób podniesie poziom bezpieczeństwa pacjentów w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
ul. J.A Komeńskiego 35 82-300 Elbląg, sekretariat (055) 2304 197, fax (055) 2304 150, e-mail sekretariat@szpitalmiejski.elblag.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.